۱۳۹۵ بهمن ۹, شنبه

دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی:: گیت ضد سرقت یا دزدگیر فروشگاهی گیت هایی می باشد که جلوی درب خروجی قرار می گیرد و جلوی سرقت اشیا را به صورت غیر  مجاز نمی دهد ، این گیت ها انواع مختلفی نیز دارد و کارکرد متفاوتی نیز ارائه می دهد که در زیر برای شما توضیح داده خواهد شد
نحوه عملکرد
در فروشگاه هایی که به اینگونه عمل کرده اند و دارای گیت می باشند قطعات پلاستیکی یا کاغذهایی به اجناس متصل می شود که به تگ و لیبل معروف هستند.  خریدار بعد از انتخاب و بعد از احتساب هزینه این تگ ها توسط فروشنده توسط  جداساز جدا می شود و یا لیبل ها توسط غیر فعال ساز ، غیر فعال می گردنند.
چنانچه شخصی قصد داشت به صورت غیر مجاز اشیا را از فروشگاه خارج نماید با قرار گرفتن در محدوده فرکانس و میدان مغناطیسی گیت علائم هشدار و آلارم  به صدا  در می آیند که به راحتی باعث عدم خروج هیچگونه جنسی از فروشگاه می گردد.
تگ ها و لیبل ها نیز بسیار مستحکم بوده و فقط با دستگاه مخصوص خریدار قابل جداسازی هستند.

انواع گیت های ضد سرقت

گیت های فروشگاهی با توجه به باند فرکانس در سه دسته مختلف قرار می گیرند :
  • گیت آر اف ( RF )
  • گیت ای ام ( AM )
  • گیت ای ام ( EM )
یکی از بهترین گیت ها برای استفاده گیت RF می باشد ، زیرا این دزدگیر فروشگاهی دارای مزیت های بسیار مناسبی می باشد که از جمله آن ها می توان به موارد  زیر اشاره کرد :
1.       این گیت ها دارای فرکانس های متعددی هستند و باعث عدم تداخل فرکانس نیز در مراکز تجاری می شود
2.       لیبل های RF نیز در سایز و مدل بسیار متنوع می باشند
3.       از لحاظ هزینه بسیار عالی می باشند و لیبل و گیت قیمت مقرون به صرفه ای دارند
4.       مناسب برای مراکز تجاری ، فروشگاه ها و هایپرمارکت های مختلف می باشند
گیت AM ولی از لحاظ قیمت نسبت به گیت RF گران تر می باشند ولی یک مزیت بسیار عالی که دارند کارایی بسیار بالاتر در مجاورت با اشیای فلزی دارند.
گیت EM از جمله گیت هایی است که به دلیل بسار کوچک و نامرئی بودن لیبل ها بسیار مناسب برای استفاده روی لوازم آرایشی اسن و می توان گفت که بیشتر  گاربرد این نوع دزدگیر فروشگاهی برای فروشگاه های لوازم آرایشی استفاده می شود و همچنین برای کتابخانه ها بسیار مناسب می باشد.

تحلیلگران بارکد با ارائه انواع  گیت های ضد سرقت و دزدگیر فروشگاهی با بهترین قیمت و کیفیت در این زمینه نیز به مشتریان کمک نیز می کند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر