۱۳۹۵ بهمن ۲۵, دوشنبه

نگارش مقاله

نحوه نگارش مقاله یک مقاله خوب به روش کاملا علمی و اصولی
همانطور که می دانید تهیه و تولید یک مقاله دشواری های بسیار زیادی دارد . کسی که تصمیم به نگارش مقاله و می خواهد بر طبق تمامی اصول و قوانین آن را تدوین کند باید در مرحله ی اول از تمامی آن قوانین و اصول اطلاعات کافی کسب نماید و به تحقیق و بررسی در مورد نحوه ی تولید و نگارش مقاله بپردازد.
ارائه ی مقاله ای معتبر و علمی از جمله فعالیت های مهم در گذراندن دوران تحصیلات دانشگاهی به خصوص در مقطع کارشناسی ارشد به شمار می آید و اغلب دانشجویان ناگزیرند  که اطلاعات جامع و کاملی در مورد نگارش مقاله کسب نمایند و از این اطلاعات به درستی استفاده کنند.
پس از انجام تحقیقات و پژوهش هایی که حول مقاله انجام گرفته است برای تدوین مقاله و نگارش آن بایستی نحوه صحیح نگارش مقاله را دریافت.
نحوه ی نگارش مقاله تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت مقاله خواهد گذاشت و همچنین در جذب خوانند نیز تاثیر بسیار مهم است.
این نکته را نیز در نظر داشته باشید که حتی اگر مطلبی که تهیه کرده اید مطلب پر محتوا و مزمونی نباشد نحوه ی نگارش آن می تواند نظر مخاطب را در مورد آن کاملا تغییر دهد و عکس این مطلب نیزصادق است یک مقاله پرمحتوا و کاملا علمی ممکن است به دلیل رعایت نکردن موارد نگارشی مورد تایید قرار نگیرد.
حتی بسیاری از استادان بیشتر از اینکه به محتوای مقاله ای که به آن ها تحویل داده شده دقت داشته باشند به نگارش آن توجه می کنند زیرا زمان زیادی برای خواندن آن ندارند و از نحوه ی نگارش مقاله ی شما درمیابند که آیا این مقاله مناسب است یا خیر.اگر شما تمامی نکات و اصول نگارشش مقاله را رعایت کرده باشید درمیابند که مقاله ی شما نیز دارای کیفیت می باشد.
بنابراین نتیجه می گیریم که نحوه ی نگارش مقاله از مهمترین نکات در ایجاد یک مقاله می باشد.
مقاله ها بر حسب ماهیت خود در یکی از گره های زیر قرار می گیرند :
·                     مقاله های پژوهشی :شامل پژوهشی جدید می باشند
·                     مقاله های تحلیلی: نظریه های قبلی را تحلیل می کند
·                     مقاله های مروری: جمع بندی و ارزیابی مقاله ها یا نوشته های قبلی
·                     مقاله های گردآوری: گرداوری دیدگاه های خاص برای نوشته های پیشین
برای نگارش مقاله بایستی بدانیم مقاله از چه اجزائی تشکیل شده است ؟
اجزای مقاله عبارتند از عنوان مقاله ,چکیده ،کلمات کلیدی ,مقدمه ,نتایج ,بحث و منابع مقاله
هرکدام از این اجزاءبایستی طبق اصول و فرمت خاصی تدوین شوند و نهایت دقت را در انجام هر کدام  بایستی رعایت کرد.
البته اگر هدفتان این است که مقاله را در مجلات یا ژورنالهای معتبر به تثبیت برسانید بهتر است قبل از ارسال حتما قوانین و فرمت مورد نظر آنها مطالعه کرده و مقاله خودتان را طبق فرمت خواسته شده ارسال نمایید تا بیدن طریق مقاله به راحتی مورد تایید قرار گیرد .
البته بهتر است یکی از موارد قابل توجه برای نگارش مقاله خوب کسب مهارت پژوهش و نحوه تحقیق کردن است چرا که اگر نحوه تحقیق و پژوهش را بخوبی فرا نگرفته باشید مجبور خواهید شده که به جست و جوهای زیادی در منابع مختلف بپردازید و هزینه و زمان بیشتری را متحمل شوید .
مشاورن برتر موسسسه ای معتبر در زمینه انجام پایان نامه ها ,انجام مقاله ,نگارش مقاله اکسپت مقاله و چاپ مقالات است که بهترین و با کیفیت ترین مقالات را توسط مجرب ترین   پژوهشگران در اختیار شما قرار خواهد گذاشت .
این موسسه تمام مراحل انجام مقاله و نگارش آن را به صورت کاملا تضمینی انجام داده و آنرا به تایید معتبرترین مراجع علمی می رساند
 چاپ مقاله  |انجام پایان نامه | انجام پایان نامه ارشد |انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه ریاضی

بهترین روش برای انجام پایان نامه ریاضی  کدام روش است؟

همانطور که می دانید یکی از سخت ترین دشوارترین مراحل برای گذراندن دوران تحصیلات دانشگاهی در رشته ی ریاضی انجام پایان نامه ریاضی می باشد.
این رشته یک رشته ی تخصصی و دشوار می باشد که دارای کتب تخصصی بسیار زیادی می باشد که دانش جویان نیز موظف هستند برای انجام پایان نامه ی خود از تمامی این دروس و کتب استفاده کنند و در پایان نامه  ی خود به کارر ببرند.
بنابراین برای انجام پایان نامه ریاضی باید زمان زیادی را در نظر بگیرید و یک برنامه ی کامل و جامع برای خود  آماده کنید تا طبق آن برنامه بتوانید تمامی مراحل انجام پایان نامه را به خوبی و در کمال دقت انجام دهید.
همچنین برای آماده سازی این پایان نامه باید حتما از منابع علمی معتبر استفاده کرده و حتی در صورت نیاز مقاله هلیی را تهیه و ترجمه کنید تا بتوانید یک پایان نامه ی معتبر و علمی را در اختیار داشته باشید.
بنابراین می توان گفت بهترین روش برای انجام پایان نامه ریاضی یک برنامه ریزی دقیق می باشد.

اولین قدم برای انجام پایان نامه ریاضی چیست و چگونه می توانیم بهترین پایان نامه را در اختیار داشته باشیم؟

اولین قدم و مهمترین قدم برای انجام پایان نامه به بهترین شکل انتخاب موضوع مناسب می باشد.
انتخاب موضوعی مناسب با علاقه ی دانشجو و همچنین مطابق با سلیقه ی استاد راهنما می تواند به شما کمک بسیاری کند تا بهترین پایان نامه را در اختیار داشته باشید.
بعد از انتخاب بهترین موضوع می توانید قدم های بعدی را برای به انجام رساندن آن انجام دهید.
بسیاری از دانش جویان هستند که به علت های مختلفی اعم از کار و درس زمان کافی برای انجام پایان نامه ی خود ندارند به این ترتیب تصمیم می گیرند که برا این کار از مراکزی کمک بگیرند.
شرکت مشاوران برتر یکی از مراکزی است که شما می توانید با اطمینان کامل انجام پایان نامه ی خود را به آن  واگذار کنید  و در زمانی کوتاه بهترین و با کیفیت ترین پایان نامه را در اختیار داشته باشید.
کارکنان این مرکز با تخصص کامل در همه ی زمینه ها اعم از انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و اکسپت مقاله ، چاپ مقاله بهترین مقاله ها و پایاان نامه ها را با بالاترین  کیفیت و با مناسب ترین هزینه ها در اختیار شما قرار می دهد.
انجام پایان نامه عمران آب

بهترین شکل انجام پایان نامه عمران آب به چه صورت است؟

اگر به دنبال این هستید که بهترین انجام پایان نامه عمران آب را داشته باشید باید در مرحله ی اول کاملا در  مورد رشته و دروس فنی و تخصصی خود اطلاعات کسب کنید.
بهترین روش برای کسب اطلاعات در مورد پایان نامه عمران آب کسب اطلاعات مرتبط و علمی و همچنین تحقیق و برسی بسیار در مورد موضوع انتخابی می باشد.
این نکته نیز لازم به ذکر است که انتخاب موضوعی مناسب می تواند تاثیر بسیار زیادی در انجام پایان نامه داشته باشد پس حتما در انتخاب موضوع دقت بالایی داشته باشید.

چگونه می توانیم موضوعی مناسب برای انجام پایان نامه عمران آب انتخاب کنیم؟

برای اینکه بتوانیم موضوعی مناسب برای پایان نامه ی عمران آب خود انتخاب کنیم در مرحله ی اول بهترین کار این است که با استاد راهنمای خود مشورت کرده و از آن کمک بخواهیم اما در مرحله ی بعد می توانیم از کسانی کمک بگیریم که در اینکار تجربه و تخصص دارند و می توانند موضوعی مناسب را به ما پیشنهاد دهند وخود نیز در انجام پایان نامه و به سرانجام رساندن آن به ما کمک کنند.

برای انجام پایان نامه ی خود به بهترین شکل از کدام مرکز کمک بگیریم؟

بهترین مرکز برای انجام اینکار شرکت مشاوران برتر می باشد.
این رکت با کادر متخصص و با تجربه ی خود در تمامی زمینه ها و رشته ها بهترین و علمی ترین موضوع را به شما پیشنهاد داده و تمامی مراحل انجام پایان نامه را در کوتاه ترین زمان برای شما به انجام می رسانند.
شما با کمک متخصصان این مرکز می توانید به راحتی بهترین و با کیفیت ترین پایان نامه با کمترین هزینه ی ممکن را در اختیار داشته باشید.
همچنین می توانید تمامی نقطه نظرات خود را بر روی پایان نامه ی خود اعمال کنید.انجام پایان نامه شیمی

چگونگی انجام پایان نامه شیمی ؟

انجام پایان نامه در کارشناسی  کاری بس دشوار می باشد و معمولا سخت ترین مرحله برای ارشد میباشد , پایان نامه های مختلف از درجه های سختی مختلفی برخوردار هستند انجام پایان نامه شیمی  هم که جای خود دارد.
با مشاوران برتر دیگر نگران انجام پایان نامه خود نباشید و با خیال راحت از اینکه پایان نامه شما با ارزش است آن را به ما بسپارید ما با استفاده از نخبگانی که در همه ی زمینه ها و رشته ها داریم برای شما بهترین پایان نامه ها را انجام میدهیم .
پایان نامه شیمی  نیز باید شش فصل داشته باشد که از فصل اول تا ششم مانند پایان نامه های فنی و مهندسی میباشد که فصل چهار و پنجم برای تحلیل و شبیه سازی هستند و فصل ششم برای نتیجه گیری میباشد.
فصل دوم نیز بیشترین حجم پایان نامه رو شامل میشود که درباره ی کلمات مربوط به موضوع پایان نامه به طور کامل توضیح خواهد داد  .
مشاوران برتر برای شما انجام پایان نامه های ارشد را به بهترین نحو انجام میدهد تا در جلسه ی دفاع دیگر نگرانی و استرس نداشته باشید.
یکی از شرایط های مهم و استرس زا برای دانشجویان مخصوصا دانشجویان انجام پایان نامه شیمی جلسه ایی است که دانشجویان باید از پایان نامه خود دفاع کنند .
در این جلسه شما باید از ایده و فرضیه خود در مقابل داورانی که از شما سوال میپرسند دفاع کنید و به سوالات آنها پاسخ دهید.
پایان نامه ها 6 فصل دارد و میتوان فصل چهار و پنج و شش را برای تحلیل و پیاده سازی قرار داد و این بستگی به شما دارد . با مشاوران برتر برای انجام پایان نامه و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تماس بگیرید البته که ارائه اکسپت مقاله و چاپ مقاله  برای شیمی راحت میباشد فقط به سایت ما مراجعه کنید.


 

انجام پایان نامه تربیت بدنی

شرح انجام پایان نامه تربیت بدنی چگونه است ؟

انجام پایان نامه تربیت بدنی شاید در ظاهر کار خیلی سختی به نظر نرسد ولی در واقع انجام این پایان نامه کار  تقریبا مشکلی میباشد زیرا رشته های تربیت بدنی بسیار شبیه به پزشکی میباشد.
در انجام پایان نامه تربیت بدنی باید دلایل بسیار محکم و منطقی برای پایان نامه خود بیاورید تا داوران را قانع  کنید.

چرا انجام پایان نامه تربیت بدنی با مشاوران برتر خوب میباشد؟

با مشاوران برتر ما به شما کمک خواهیم کرد تا پایان نامه خودر ا چه در زمینه کارشناسی و چه کارشناسی ارشد و چه دکتری با بهترین کیفیت انجام دهید .
کیفیت انجام پایان نامه  نکته ی بسیار مهمی میباشد که حتما باید در نظر داشته باشید چرا ؟
چون از نظر پایان نامه نویسی ویرایش شما باید دارای قواعد و نکات خاصی باشد به عنوان مثال فاصله ی میان کلمات و یا حتی فاصله ی میان حروف باید دارای استاندارد باشد.
همچنین فونت و اندازه آن نیز باید دارای استاندارد باشد بعد از اینکه از نظر ویرایشی پایان نامه خود را به درستی جمع آوری کردید .
به مرحله ی دوم میرسید در این مرحله هم که بسیار مهم می باشد باید پایان نامه شما  از نظرعلمی  مطابق استاندارد ها باشد و مطلبی برای گفتن داشته باشد .
از طرفی نباید موضوع انتخابی شما در انجام پایان نامه تربیت بدنی تکراری باشد و قبلا کسی در این مورد  تحقیقات وسیعی مانند پایان نامه انجام داده باشد.
این نکات مهم است زیرا شما بعد از جمع آوری پایان نامه باید در جلسه ایی که متشکل از داوران و استاد راهنمای شماست از انجام پایان نامه تربیت بدنی خود دفاع کنید .
در صورتی که شما نتوانید به سوالات به خوبی  پاسخ دهید و پایان  نامه شما رد شود هم باید موضوع خود را به طور کامل تغییر دهید و یا نمره کمی میگیرید.
با مشاوران برتر از مشکلات ذکر شده رهایی می یابید . با ما تماس بگیرید.انجام پایان نامه آموزش زبان

انجام پایان نامه آموزش زبان چه قواعد و قانونی دارد؟

همانطور که میدانید انجام پایان نامه آموزش زبان یک کار بسیار تخصصی و دشوار می باشد که انجام آن کار سخت و دشواری بوده و نیاز به علم زیاد در مورد آن زبان دارد.
همه ی زبان ها قواعد و قانون های مشخصی دارند که کسی که تصمیم به انجام پایان نامه آموزش زبان دارد موظف است که از تمام این قواعد اطلاعات کافی کسب کند و از آن ها در انجام پایان نامه ی خود استفاده کند.
بنابراین در مرحله ی اول باید آن زبان را به خوبی بلد باشیم و در مرحله ی دوم تمامی قواعد و قانون های آن را به خوبی یاد بگیریم تا بتوانیم از آن ها استفاده کنیم.

چگونه می توانیم یک پایان نامه زبان خوب داشته باشیم؟

برای اینکه بهترین پایان نامه زبان را در اختیار داشته باشیم در ابتدا باید به طور کافی در مورد آن زبان اطلاعات کسب کنیم.
این نکته نیز بسیار مهم و قابل توجه است که نحوه نگارش مطالب در پایان نامه های زبان از اهمیت بالایی برخوردار است و نیاز به دقت فراوان دارد.
به این ترتیب شما باید زمان بسیاری را نیز برای یادگیری زمان نگارش پایان نامه صرف کنید.
بسیاری از دانش جویان برای اینکه هیچ تجربه ای در زمینه ی ارائه ی پایان نامه های تخصصی ندارند ترجیح می دهند تا برای اینکار از مراکزی کمک بگیرند که در اینکار خبره هستند و می توانند بهترین پایان نامه را در کوتاه ترین زمان در اختیار آن ها بگذارند.
بنابراین به دنبال یافتن یک مرکز مناسب برای انجام پایان نامه آموزش زبان می روند.

بهتر است انجام پایان نامه زبان خود را به کدام مرکز واگذار کنیم؟

بهترین مرکز برای ارائه ی پایان نامه مرکزی است که در این کار تجربه ی فراوان دارد و همچنین برای انجام انواع پایان نامه با موضوعات مختلف تخصص دارد.
شرکت مشاوران برتر از جمله ی این مراکز می باشد.
این شرکت دارای کادری متخصص در همه ی رشته ها بهترین و با کیفیت ترین پایان نامه را در کوتاه ترین زمان در اختیار شما می گذارد و رضایت کامل را برای شما به ارمغان می آورد.
اگر به دنبال بهترین پایان نامه با قیمت بسیار مناسب هستید همین حالا به سایت مشاوران برتر مراجعه کنید. 

انجام پایان نامه پژوهش هنر

جایگاه هنر و  انجام پایان نامه پژوهش هنر  در زندگی امروزی:  امروزه  هنر نسبت به گذشته در جایگاه بهتری قرار دارد و  رشته های هنری شناخته تر شده اند. و  دانشجویان هنر با علاقه و علم قبلی به گرایش های هنری رو می آوردند در جامعه جایگاهی بهتر پیدا کرده اند و از دغدغه های که برای دانشجویان هنر در طول تحصیل همراه آن ها است انجام پایان نامه پژوهش هنر  است. دانشجویان این رشته با توجه به جدیدتر بودن نسبت به دیگر رشته های دانشگاهی در انجام پایان نامه پژوهش هنر  با مشکلات بسیاری روبه رو هستند.

مشکلاتی که دانشجویان هنر در  انجام پایان نامه پژوهش هنر  با آن درگیر هستند چیست؟

ابتدای انجام پایان نامه برای هر رشته ای با انتخاب موضوع مناسب شروع می شود. اینکه موضوع انتخابی دانشجویان در چه زمینه ای باشد در نو و تازه بودن پایان نامه تاثیر بسزایی دارد.
پیدا کردن تحقیق ها و منابع راجع به مطالب خاص سخت است که دانشجویان هنر در پیدا کردن مرجعی برای انجام پایان نامه به مشکلاتی بر می خورند.
از طرف دیگر پیدا کردن استاد راهنما مناسب که دانشجویان را در زمینه انجام پایان نامه کمک کنند خود از مشکلاتی است که دانشجویان هنر با ان روبه رو هستند.
قواعد و قوانین خاصی در انجام پایان نامه هنر  که به انجام پایان نامه ای خوب بیانجامد وجود ندارد . در رشته های هنر ، دانشجویان همواره به دنبال ایده های نو و ناب هستند و این تازه بودن موضوعات پایان نامه در رشته های هنری ، دانشجویان رشته هنر را به کمک و مشاوره نیازمند می کند.

آیا مراجعی برای مشاوره و راهنمایی دانشجویان در رشته های هنری وجود دارد؟

موسسه آموزشی و پژوهشی مشاوران برتر در زمینه انجام پایان نامه پایان نامه فعالیت می کند مشاوران برتر بهترین مشاور برای دانشجویان رشته هنری برای انجام پایان نامه پژوهش هنر است. این موسسه  معتبرترین راهنمایی دانشجویان می  باشد.