۱۳۹۶ مرداد ۲, دوشنبه

نرم افزار فروش شایگان سیستمنرم افزار فروش یکی از نرم افزارهای مهم و کاربردی است که شاید خیلی ها آن را با crm یکی میدانند ولی در حقیقت نرم افزار فروش با crm خیلی متفاوت است و هرکدام اهداف متفاوتی را دنبال می کنند نرم افزار های فروش بیشتر بر روی موضوعاتی چون فرآیند های مالی مانند فاکتور و مدیریت موضاعات داخلی سازمان  تمر کز دارند  ولی  crm بیشتر بروی ارتباط با مشتری وفرآیندهای قبل از فروش متمرکز است .
به احتمال زیاد با خود اندیشیده اید که برای کسب و کار شما کدام نرم افزار فروش مفید و مناسب است .
نرم افزار فروشگاهی مناسب باعث فروش بیشتر میشود و با قابلیت هایی که به همراه دارد باعث تسریع کارها در بازاریابی و تحویل کالا می شود .
یک نرم افزار فروش خوب چه قابلیت هایی اساسی دارد؟
·        تعریف تخفیف ها و همچنین جوایز برای مشتریان به طوری که ایده های شما را به صورت فرمول های محاسباتی دریافت کرده و جوایز و تخفیف ها را برای مشتریان محاسبه کند .

·        نحوه پرداخت پورسانت بازاریابان و فروشندگان را تعیین کند بطوری که فروش بازاریابان را گزارش کرده و پورسانت آنها را محاسبه کند.

·        به طور دقیق از وضعیت فروش گزارش آماری ارائه دهد .اینکه مشخص شود کدام کالا ها پروفروش تر است و یا اینکه چه زمانی بیشترین یا کمترین فروش را داشته اند .

شایگان سیستم ارائه دهنده انواع نرم افزار مالی و نرم افزار حسابداری و هم چنین نرم افزار صندوق فروشگاهی ,نرم افزارپخش مویرگی و نرم افزار فروش بهترین و باکیفیت ترین نرم افزارها را با قابلیت های منحصر به فرد و برجسته را به مشتریان ارائه میدهد.
نرم افزارهای فروشی که توسط شرکت شایگان سیستم ارائه می شوند می توانند به راحتی شما را در پیاده سازی ایده هایتان یاری کنند و به شما در فروش بیشتر و منظم کمک خواهند کرد .

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر